E shtunë, Shtator 26, 2020
Etiketimet Tabaku

Etiketim: Tabaku

Heqja e tatim fitimit për biznesin e vogël/ PD: Qeveria vazhdon...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar, me anë të një statusi në Facebook lidhur me daljen sot publike të Kryeministrit Rama me...

70 % e shkollave me kushte minimale, Tabaku: Raporti i UNICEF,...

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, e ka cilësuar raportin e fundit të UNICEF, një këmbanë alarmi për qeverinë shqiptare. Tabaku, referuar raportit, shkruan në rrjetet...

VIDEO/ Tabaku: Rama varfëroi shqiptarët, zgjidhja e vetme largimi i taksidarëve

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka paraqitur faktet se si shqiptarët janë varfëruar dhe çmimet janë rritur në 7 vitet e qeverisjes së Edi Ramës....

Tabaku: 160 shqiptarë në ditë humbën vendet e punës

Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku, akuzon Qeverinë, lidhur me mbylljen e bizneseve, shtimin e papunësisë dhe rritjen e varfërisë. Tabaku thekson se 160 shqiptarë në...

VIDEO/ Tabaku publikon shifrat: Rama, 22 km rrugë në 7 vjet

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, përmes një postimi në rrjetet sociale, akuzon Kryeministrin Edi Rama se gënjeu shqiptarët lidhur me rrugët. Referuar deklarimeve të Ramës, Tabaku...

1.3 mld euro të bizneseve shqiptare janë investuar në Maqedoni/ Tabaku:...

Ish-deputetja e PD-së, Jorida tabaku, në një postim në rrjet shkruan se klima e biznesit në vend është “mbytëse”, ndërsa thekson se bizneset shqiptare...

Tabaku akuza Ramës: Qeveria e oligarkëve i ka borxh biznesit 70...

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, shprehet se detyrimet e prapambetura mbeten dështimi kuptimplotë i kësaj qeverie. Tabaku, ndërsa sjell në vëmendje premtimet e Kryemministrit Edi Rama...

Raporti i S&P, Tabaku: Borxhi i lartë prej PPP, ja çfarë...

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka reaguar mbi raportin e fundit të Standard & Poor's, i cili sipas saj, kërcënon të ulë renditjen prej borxhit...

Pas paralajmërimit të Yuri Kim, Tabaku: Kandidatët për deputet po i...

Jorida Tabaku, ish-deputete, ka reaguar ndaj një postimi të Ambasadores amerikane, Yuri Kim, e cila ka kërkuar nga drejtuesit e partive që të kenë...

Amnistia fiskale, PD: Rama po përplas vendin me BE dhe SHBA,...

Partia Demokratike, reagoi përmes ish-deputetes Jorida Tabaku, lidhur me amnistinë fiskale, duke theksuar se Shqipëria do kthehet në një parajsë për krimin e organizuar...

VIDEO/ Inceneratorët kushtojnë 400 mln euro, Tabaku: Rama të mbajë fjalën,...

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, i kërkon Edi Ramës që të mbajë premtimin dhe të japë dorëheqjen nga posti i Kryeministrit. Tabaku tha se inceneratoret kushtojnë...

Tabaku: Korrupsioni qeveritar i kushtoi shqiptarëve 6.2 mld euro, ja si...

Jorida Tabaku, ish-deputete e PD-së, shprehet se korrupsioni 7 vjeçar i Qeverisë Rama i ka kushtuar shqiptarëve 6.2 mld euro. Tabaku, duke iu referuar raportit...

Tabaku: Boll më me 18 taksa për biznesin, stop propogandës dhe...

"Boll më me 18 taksa dhe mbi qindra licensa që ju ngarkojnë me burokraci. Boll me ndryshimeve të pakuptimta e tendencioze të legjislacioni siç...
WhatsApp DENONCO