Kupa e Shqipërisë/ Përfundon pjesa e parë e Bylis-Tirana

Ka përfunduar pjesa e parë mes Bylisit dhe Tiranës e vlefshme për takimin e parë gjysmëfinal për Kupën e Shqipërisë.

Tirana i ka mbyllur 45 minutat e parë në avantazh 1-0. Sfida është zhbllokuar në minutën e 20’ me anë të Hasani-t. Pas një harkimi nga këndi nga ana e Kobinah, mesfushori shkodran gjuan bukur me kokë nga brenda zonës duke mposhtur Mirakën.

LEXO EDHE  Ditë rinovimesh për Tiranën, bardheblutë “blindojnë” senatorin e skuadrës