E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Kupa e Shqiperise

Etiketim: Kupa e Shqiperise

Kupa e Shqipërisë, të gjitha ekipet pretendente fitojnë në debutim

Janë luajtur sot pasdite tri ndeshjet e mbetura të ditës së parë të Kupës së Shqipërisë në volejboll për meshkuj. Në Grupin A, pas...

Shkëmbi: T’i gëzohemi kualifikimit, eliminuam skuadrën më të mire

Trajneri Dinamos, Bledi Shkëmbi, ka qenë shumë i gëzuar për kualifikimin në Kupë. Por ai ka theksuar në fjalët e tij për “SuperSport” se...

Kupa e Shqipërisë/ Derbi dramatik, Dinamo eliminon Tiranën falë llotarisë së...

Dinamo është skuadra e fundit çerekfinaliste e Kupës së Shqipërisë. Blutë kanë mposhtur pas goditjeve të 11-metërshave Tiranën në një ndeshje të mbushur me...

Kupa e Shqipërisë/ Plotësohen çiftet çerekfinaliste, njihuni me 4 supersfidat që...

Ditën e sotme janë luajtur 7 sfida të vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë.Nga këto sfida janë plotësuar dhe çiftet e...

Kupa e Shqipërisë/ “Ruleta ruse” kalon në çerekfinale Skënderbeun

Sfida mes Skëndërbeut dhe Bylisit është mbyllur koha e rregullt me rezultatin 2-2, ndeshje e vlefshme për “Kupën e Shqipërisë”.Ndërsa janë dashur penalltitë për...

Kupa e Shqipërisë/ Eliminohet Kukësi, ja skuadrat që kualifikohen në çerekfinale

Janë luajtur ndeshjet e kthimit të raundit të dytë të Kupës së Shqipërisë ku pati surpriza të mëdha. Kukësi ishte skuadra e madhe e...

Ndeshjet e Kombëtares dhe Kupa e Shqipërisë, kur rikthehet në aksion...

Kategoria Superiore do mbyllë sot javën e tetë me sfidën e Rrogozhinës, aty ku në 13:45 Egnatia pret Vllazinë. Pas këtij dueli, skuadrat e...

Kupa e Shqipërisë/ Fitojnë Partizani dhe Teuta, barazim mes polemikash te...

Tre ndeshjet e para në Grupin A të Kupës së Shqipërisë kanë dhuruar rezultate pa surpriza, edhe pse kishte sfida të cilat mund të...

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, njihuni me 8 sfidat interesante

Këtë të mërkurë kthehen edhe ndeshjet e “Kupës së Shqipërisë”. Në grupin A luhen ndeshje vërtet të forta që për ekipet e “Abissnet Superiore”...

Kupa e Shqipërisë/ Përcaktohen tetë duelet e fazës tjetër, spikat derbi...

Janë mbyllur dhe 4 sfidat e luajtura drekën e sotme për turin e parë të Kupës së Shqipërisë duke përcaktuar kështu dhe përballet për...

Kupa e Shqipërisë, njihuni me çiftet e fazës tjetër

Në mesditën e sotme u luajtën 12 sfidat e Kupës së Shqipërisë, ku u diktua forca e skuadrave të superiores që arritën të kualifikohen...

Kupa e Shqipërisë/ Nuk ka surpriza, ja skuadrat që kualifikohen për...

Nuk ka surpriza në Kupën e Shqipërisë, me Vllazninë që triumfoi 4-0 ndaj Labërisë dhe zhvlerësoi humbjen 2-1 në ndeshjen e parë, duke vijuar...

Ndeshja e kthimit në Kupën e Shqipërisë ndaj Tërbunit, Partizani surprizon...

Partizani do të luajë nesër sfidën e kthimit në Kupën e Shqipërisë ndaj Tërbunit e vlefshme për turin e parë. Takimi i luajtur në...

Të Fundit