E premte, Nentor 27, 2020
Etiketimet Hasani

Etiketim: Hasani

Infektohet me koronavirus ambasadori i Kosovës në Tiranë

Është infektuar me koronavirus ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani. Lajmin e bën të ditur vetë kryediplomati kosovar, i cili thekson se ka simptoma...

Vetëvrasja e Bilbil Hasanit në paraburgimin 313-të, ILD hetim disiplinor prokurores...

Prokuroja e Tiranës Elina Kombi është në proces procedimi disiplinor nga Inspektorati i Lartë i Drejtësisë. Ky hetim ka nisur pas vetëvrasjes së Bilbil Hasanit...

Berisha pas artikullit të “BoldNews”: Dëshmi flagrante e degradimit të vetingut

Ish-kryeministri Sali Berisha reagon pas artikullit të “BoldNews” që nxori në pah standarte të shumëfishta që aplikon Këshilli i Emërimeve në Drejtësi për verifikimin...

Kupa e Shqipërisë/ Përfundon pjesa e parë e Bylis-Tirana

Ka përfunduar pjesa e parë mes Bylisit dhe Tiranës e vlefshme për takimin e parë gjysmëfinal për Kupën e Shqipërisë. Tirana i ka mbyllur 45...

“Bilbil Hasani mbahej në burg për 10 euro, serial killerat lirohen”/...

"Bilbil Hasani vritet nga shteti! Ai burgoset për 10 euro apo 12000 lek të vjetra, ndërkohë serial killera dalin njëri pas tjetrit nga burgu!",...
WhatsApp DENONCO