Përplasen dy automjete, dyshohet për të plagosur

Dy automjete janë përfshirë në një aksident automobilistik, i cili ka ndodhur në Fier, në afërsi të Dermenasit.

Nga të dhënat e para dyshohet se si pasojë e aksidentit ka edhe të plagosur.

LEXO EDHE  Koronavirusi në Shqipëri, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Të lënduarit raportohet të jenë jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton lidhur me rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.