“Ma bëjnë kastile”, Stresi sërish probleme me policinë

Stresi ka rënë sërish në telashe me policinë dhe shkak është bërë shpejtësia e tejkaluar.

Teksa po udhëtonte me makinën e tij këngëtari është ndaluar nga efektivët blu të cilët e pikasën duke udhëtuar me shpejtësi tej normave të lejuara.

Ka qenë vetë këngëtari që ka ndarë ngjarjen e pakëndshëm me fansat e tij nëpërmjet një videoje live në Instagram. Videoja është fshirë nga profili i reperit, por aty këngëtari shprehte revoltën e tij ndaj efektivëve, të cilët i akuzonte se gjithçka ia bënë ‘kastile’.

LEXO EDHE  Kush janë tre banorët VIP që rrezikojnë të eliminohen të premten nga shtëpia e "Big Brother"

Stresi shprehej se edhe makinat e tjera po ecnin shpejt, por blutë kanë ndaluar vetëm atë.

“Ma bëjnë kastile se dihen problemet e mia, por edhe te tjerët po ecnin shpejt,”- tha reperi ndër të tjera.