Nga Kylie Jenner, Rihanna e Rita Ora, komediania e njohur tallet me fotot e VIP-ave

Shpesh herë personazhet publike komentohen për fotot që postojnë dhe për pozat që bëjnë. Mirëpo këtë rradhë ishte komediania nga Australia, Celeste Barber ajo e cila ka rikrijuar fotot e personazheve të njohur.

Aktorja është bërë e famshme me rikrijimin e pozave të personazheve të njohura si Kim Kardashian apo Rita Ora, dhe këtë rradhë ka vendosur të sjellë një set të ri fotosh parodie për të argëtuar fansat e saj.

LEXO EDHE  Dy moderatoret e njohura revoltojnë Arbana Osmanin në spektakël, ja çfarë ndodhi

38 vjeçarja ka imituar pikë për presje fotot e Rihannës, Rita Orës, Kylie Jenner, Kim Kardashian e shumë të tjera. Aktorja që numëron mbi 7 milionë ndjekës në Instagram ka bërë që njerëzit të qeshin me transformimin që i ka bërë fotove.

Ajo shfaqet ne pishine plastike, laget me kove uji, shtremberohet vetem e vetem qe fotot te duken sa me qesharake.