Video/ Super Abazaj, Kukësi zhbllokon sfidën ndaj Flamurtarit

Po luhet në këto momente sfida mes Kukësit dhe Flamurtarit e vlefshme për javën e 29-të të Kategorisë Superiore.

Takimi është zhbllokuar shumë shpejt në minutën e katërt ku Kristal Abazaj kaloi në avantazh verilindorët.

LEXO EDHE  Strakosha drejt largimit nga Lazio, Tare nis kërkimin e një portieri të ri

23-vjeçari ka shënuar një gol mjaft të bukur duke goditur fort nga jashtë zone me topin që përfundon në rrjetë.