Reperi shqiptar rrëfen momentin kur e dashura i zbuloi tradhtinë

I ftuar në emisionin “Why Not” ka qenë reperi Kastro nga Kosova i cili njihet për repin e shpejtë që bën. Ai ka performuar disa herë në studio duke dëshmuar më së miri talentin e tij.

I pyetur nga Roza Lati nëse ka ndonjë histori të sikletshme me ndonjë vajzë, Kastro tregon mesazhet që i gjeti e dashura me një femër tjetër.

Roza Lati: Desha të di ndonjë situatë kur je vënë në siklet me ndonjë femër.

Kastro: Për shembull njërës prej të dashurave i kam dhënë passëordin e “SnapChat”. Isha shumë i sigurt që nuk do shikonte gjë. Një rast unë do dilja në një vend jo të mirë me një femër tjetër dhe më shkruan në “Snap” “ku je se kam 1 orë që po të pres” dhe mesazhin e ka lexuar e dashura dhe i ka shkruar “do të të shqyej krejt”.

LEXO EDHE  Donaldi dhe Beatrix ‘eliminuan’ Dagzin, Einxhel e revoltuar: Nuk ua fal kurrë, do e shohin kush jam