E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Flamurtari

Etiketim: Flamurtari

Luftëtari ra nga kategoria, nisin largimet nga klubi klubi gjirokastrit

Luftëtari ishte një nga dy skuadrat që nuk arriti të mbijetojë në Kategorinë Superiore këtë sezon. Së bashku me Flamurtarin, klubi me bazë në...

Vangjeli: Ndaj Flamurtarit ishim në siklet, Tiranën e zgjodha me zemër!

Tirana shënoi nga një gol për pjesë, mposhti 2-0 Flamurtarin në kryeqytet dhe është tre pikë larg fitimit të titulli kampion, që mund të...

Video/ Tirana-Flamurtari, zhbllokohet rezultati në “Selman Stërmasi”

Po luhet në këto momente sfida ndërmjet Tiranës dhe Flamurtarit e vlefshme për javën e 34-t të Kategorisë Superiore. Takimi që luhet në stadiumin “Selman...

Egbo: Sfida ndaj Flamurtarit ndër më të vështirat, ju tregoj pse!

Pas dy ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, në fundjavë rikthehet të luhet Kategoria Superiore. Ditën e nesërme, Tirana pret Flamurtarin në orën 17:45. Në...

Kategoria Superiore/ Spektakël në Vlorë, Bylisi gjunjëzon Flamurtarin në “frymën” e...

Flamurtari edhe pse i konfirmuar në Kategorinë e Dytë për sezonin e ardhshëm, ka zhvilluar një ndeshje plot karakter ndaj Bylist në ndeshjen e...

Mbyllet pjesa e parë mes Flamurtarit dhe Bylisit, në Vlorë shënohen...

Sapo është mbyllur pjesa e parë mes Flamurtarit dhe Bylisit, ndeshje hapëse për javën e 33-të të Kategorisë Superiore. Të dyja skuadrat kanë shënuar nga...

Flamurtari-Bylis, publikohen formacionet zyrtare

Java e 33-të e Kategorisë Superiore nis me takimin Flamurtari- Bylis në orën 17:45. Vlonjatët tashmë të rënë nga kategoria kërkojnë të respektojë kampionatin dhe...

Superiorja, sot mbyllet java 31-të me këto tre sfida

Ditën e djeshme u luajtën dy takimet hapëse të javës së 31-të në Superligë, ndërsa sot ky raund mbyllet me tre sfida të tjera. Për...

Nuk iu bindën taktikave, Sormani nervozohet me lojtarët e Partizanit

Me dy fitoret radhazi ndaj Luftëtarit dhe Flamurtarit, u duk se situata në skuadrën e Partizanit do të përmirësohej. Por duket se kjo gjë nuk...

Flamurtari-Partizani, publikohen formacionet zyrtare

Flamurtari dhe Partizani do të luajnë kundër njëra-tjetrës duke filluar nga ora 17:00, ndërkohë trajnerët kanë publikuar edhe formacionet me të cilat do të...

Kategoria Superiore/ Partizani udhëton në Vlorë, “Të Kuqtë” synojnë vazhdimësinë ndaj...

Flamurtari i rënë nga kategoria do të presë Partizanin në ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të të Kategorisë Superiore. “Të Kuqtë” pas fitores së...

Kategoria Superiore/ Mbyllen dy ndeshjet e orës 17:00, shënohen plot 9-të...

Sapo janë mbyllur dy ndeshjet e orës 17:00 të vlefshme or javën e 29-të të Kategorisë Superiore. Kukësi ka bërë detyrën ndaj Flamurtarit teksa kanë...

Video/ Super Abazaj, Kukësi zhbllokon sfidën ndaj Flamurtarit

Po luhet në këto momente sfida mes Kukësit dhe Flamurtarit e vlefshme për javën e 29-të të Kategorisë Superiore. Takimi është zhbllokuar shumë shpejt në...
WhatsApp DENONCO