Luana Vjollca udhëtoi menjëherë drejt Kosovës për një arsye të veçantë

Moderatorja dhe këngëtarja Luana vjollca ka udhëtuar drejt Kosovës për një arsye të veçantë.

Nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale ajo ka bërë të ditur për fansat e saj  se vizita e saj në Kosovë ka të bëjë me një projekt ndryshe.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj po vuan nga paraliza e gjumit: Kam parë burrin me kapele dhe dëgjoj zërat e demonëve

Nuk dihet nëse po bën fotosesion apo xhirime të ndonjë klipi të ri mirëpo Luana duket joshëse teksa shihet në qendër estetike duke rregulluar flokët. Detaje të tjera këngëtarja nuk ka dhënë.

Image