Ish-deputeti socialist bën pyetjen epike: Çfarë kanë të përbashkët një Rilindas dhe një Qen?

Ish-deputeti socialist, Andis Harasani, ka bërë një tjetër koment epik në rrjetin social Facebook, për çudirat që po ndodhin me rilindasit në Shqipëri.

Me anë të një postimi Harasani shtron pyetjen se: Çfarë kanë të përbashkët një rilindas dhe një Qen?

LEXO EDHE  "Mjekët po bëjnë punë heroike te Infektivi"/ Manastirliu me mesazh të fortë ndaj qytetarëve

Dhe përgjigja është po aq interesante: ‘Memorien’…

Ja postimi i Harasanit:

Cfare kane te perbashket nje Rilindas dhe nje Qen?

Memorien. Te dy vetem 5 minutat e fundit mbajne mend!