Video/ Legjenda e Man.United nuk ndalet me batutat e tij, i thërret qentë me emrat e futbollistëve…

Që nga koha e tërheqjes së tij nga futbolli i luajtur, Patrice Evra, është shumë aktiv në rrjetet sociale ndërsa njihet për shakatë e tij të shumta.

Së fundmi ish-mbrojtësi i majtë i Man.United, ka postuar një video të veçantë ku shihen disa qen. Evra i thërret qentë me emrat e ish-lojtarëve të Junajtid dhe qentë i afrohen aty.

LEXO EDHE  Në ndeshjen Gramshi-Ada plas grushti, futbollisti shoqërohet në polici pasi goditi gjyqtarin

Me siguri bëhet fjalë për një video të montuar por si gjithmonë Evra është kreativ me idetë e tij gazmore.

https://www.instagram.com/p/CAu9j_KH6za/?utm_source=ig_web_copy_link