DJ Sardi është martuar në fshehtësi? Ja fotoja që ngriti dyshimet

DJ Sardi ka postuar një foto anës detit, ku duket se po shijon ushqimin, natyrën dhe lirinë, pas shumë javëve izolim. Megjithatë, askujt nuk i ka shpëtuar një detaj që shtoi dyshimet se ai mund të jetë martuar në fshehtësi.

Unaza në dorën e majtë nuk kaloi pa u vënë re. Për më tepër që është një unazë rreth dhe të bën të mendosh se DJ i njohur mund t’i ketë dhënë fund beqarisë.

LEXO EDHE  Punonjësit e programit të Ellen Degeneres befasojnë me deklaratat e tyre

Pak ditë më parë, në një intervistë në Ora News, Sardi pranoi se ishte në një lidhje serioze, megjithatë nuk dha detaje të tjera, duke thënë se dëshiron ta mbajë private dhe se do të flasë kur të jetë momenti i duhur.

Mos ndoshta DJ Sardi është martuar në fshehtësi me partneren e tij të zemrës apo është ky thjesht një dyshim i kotë? Çdo gjë mbetet për tu zbuluar ditët në vazhdim.

ImageImage