Sonia Isaza është “bishë”, fansat dhe Vidali do tërbohen nga e kuqja

Arturo Vidal po shijon gjithçka në Spanjë. Java e fundit ka qenë perfektë për të, pranë partneres së tij, Sonia Isaza. Bukuroshja seksi shfaqet pranë mesfushorit nga Kili dhe duket në një formë të mirë dhe shumë joshëse.

“Pas një jave të këndshme, tani pushojmë me ‘opsionin’ i lumtur, së bashku me mamacita”, shkruan Vidal, që duket mjafti gëzuar, ndërkohë që Sonia nuk harron të provokojë.

LEXO EDHE  Dyshimet për trukim të takimit Bylis – Tirana, FSHF kërkon informacion te Sport Radar

 

Disa orë më vonë, ajo shfaqet e veshur me ngjyrën e saj të preferuar. “E preferuara ime është ngjyra e kuqe, po e juaj?”, pyet Sonia, e cila gjatë kësaj periudhe i ka kushtuar rëndësi të madhe stërvitjes, gjë që e tregojnë edhe muskujt e barkut. / abcnews.al