Policia fsheh aksidentin me vdekje të 22-vjeçarit/ Qytetari: Na thanë ikni, mos filmoni!

Një tjetër aksident me pasojë vdekje ka ndodhur dje në Tiranë.

Sipas një qytetari, një makinë përplasi për një 22-vjeçar dhe ka qenë po ai që e ka dërguar në spital.

Ndërsa policia e pranishme në vendin e ngjarjes nuk ka lejuar qytetarët të marrin fotografi dhe nuk ka dhënë asnjë deklaratë për aksidentin.

Mesazhi i qytetarit për JOQ Albania:

“Përshëndetje JOQ dua të them dicka ne lidhje me nje aksident te ndodhur dje ne autostrade tek Tegu qe nuk eshte publikuar akoma ku nje makine ka perplasur per vdekje nje 22 vjecar dhe policia ende nuk ka bere te ditur kete ngjarje. Nuk munda te marr foto sepse policia nuk na lejoi na thane largohuni nga ketu ai qe e perplasi e dergoi ne spital po as spitali nuk ka nxjerre gje akoma”.

LEXO EDHE  Rithemelimi i PD, mundësia e fundit për t'i shpëtuar modelit autokrat