Video/ Futbollistja tenton të tregojë aftësitë e saj, por situata i del nga kontrolli

Futbollistja e skuadrës angleze, Charlotte Potts, provoi që përmes një video të tregoj aftësitë e saj në futboll.

Mirëpo jo çdo gjë shkoi siç e kishte pritur. Potts e cila luan si mbrojtëse duke u munduar të bëjë akrobacione me top, u rrëzua dhe nuk arriti të përfundonte atë që e kishte menduar.

LEXO EDHE  Bundesliga/ Schalke 04 në krizë të thellë, shkatërrohet në shtëpi nga Augsburgu

Charlotte Potts është 36 vjeçare dhe luan për skuadrën e femrave të Sunderland.

View this post on Instagram

Wait for it… 😂🙈 @charlotte23potts

A post shared by 433 (@433) on