Karantinë seksi me femra e drogë/ Policia kap turistët në festë me vajzat tailandeze duke kryer orgji

Një grup djemsh turistë brenda një feste seksi e drogash me vazjat tajlandeze janë arrestuar ditën e djeshme nga policia në Tailandë. Edhe pse janë marrë masa të ashpra zonën ishullore Phuket sërish ata ishin grumbulluar dhe po kryenin orgji.

Pamjet e operacionit tregonin vajzat të veshura vetëm me bikini ashtu si dhe meshkujt, të mbledhur të gjithë në një dhomë të vogël.

Policia tha se bastisën festën pasi fqinjët e zemëruar ankoheshin se po shqetësoheshin prej zhurmës. Ata thanë se në apartmentin në taracë u gjet gjithashtu kokainë e kanabis dhe se ishte në shkelje të shtetrrethimit të orës 20.00 të vendosur në ishull.

LEXO EDHE  Modelja shqiptare superseksi zbulon frikën që ka përjetuar gjatë karantinës

14 persona u arrestuan mes të cilëve tre britanikë, një australian, një amerikan, një ukrainas, tre femra ukrainase dhe pesë vajza tailandeze.

Oficerët gjetën gjithashtu pesë shishe pijesh alkoolike, disa pije energjike dhe konfiskuan 4.04 gramë marijuana e 0.94 gramë kokainë.

Kreu i policisë Aekanit Danpitaksars tha: “Ata do të akuzohen për shkelje të gjendjes mbretërore të emergjencës me grumbullim në hapësirë të vogël, dhe zotërim drogash’.