E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Festë

Etiketim: festë

Halili i gëzohet titullit: Duam të organizojmë një festë, rinovimi i...

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, foli për titullin e fituar nga Tirana në lidhjen e drejtpërdrejtë me “Gol pas Goli. Ai kërkoi nga qeveria...

Kampionë të Anglisë pas 30 vitesh/ Tifozët e Liverpool “djegin” qytetin....

30 vite pritje janë shumë për një klub legjendar si Liverpool, 30 vite për të festuar më në fund titullin kampion në Premier League. Tifozët...

VIDEO/ Pamje nga festa e “paparë” e Armina Mevlanit

Blogerja e njohur Armina Mevlani festoi pasditen e djeshme ditëlindjen e saj të 29-të mes familjarësh dhe miqsh. Ajo rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve...

Festë luksoze anës pishinës / Nora Istrefi i organizon së bijës...

Vajza e Norës dhe Robertit dje festoi ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së Renee, Nora Istrefi dhe Robert Berisha organizuan një festë speciale të...

Festë në shtëpinë luksoze të Zaimina Vasjarit (Foto)

Zaimina Vasjari është nga ato personazhe që ka dëshirë që çdo festë ta festojë në mënyrën më të bukur të mundshme. Atë nuk e ndalin...

Nuk e dinë ç’është koronavirusi/ Të rinjtë amerikanë festa të “çmendura”...

Majami vijon të jetë një ndër vendet e prekur në masë nga Covid-19. Por kjo nuk i ka ndaluar disa të rinj të festojnë...

Të rinjtë harrojnë koronavirusin, organizojnë festa të shfrenuara gjysëm të zhveshur

Miami vijon të jetë një ndër vendet e prekur në masë nga Covid-19. Por kjo nuk i ka ndaluar disa të rinj të festojnë...

Tuna dhe Patris Berisha i organizojnë festën përrallore të birit për...

Ditën e djeshme, datë 2 Maj, vogëlushi i Tunës dhe Patrisit ka festuar ditëlindjen. Tiani ka mbushur 3 vjeç dhe ndonëse në kushte izolimi prindërit...

Pronari i hotelit zbulon detaje nga festa me alkool e mjekëve...

30 mjekët e infermierët shqiptarë që udhëtuan drejt zonave të ‘nxehta’ të Italisë, për të luftuar kundër pandemisë së COVID-19 dhe fjalimi prekës i...

Argëtim në kohë virusi/ Këngëtaret shqiptare organizojnë festë në karantinë (Video)

Karantina nuk është e keqe, nëse secili fokusohemi tek gjërat që duam e janë të rëndësishme. Në këtë kontekst kur e gjithë familja është bashkë...

Foto/ Ronaldo nuk respekton “distancimin social”, organizon festë me fisin

Cristiano Ronaldo nuk ka pyetur për masat e vendosura për parandalimin e përhapjes së Covid-19. Ndonëse këtë kohë është e ndaluar grumbullimi i shumë...

Rita Ora shkon tek vila luksoze në fshat/ Festa të çmendura...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është larguar nga Londra, në një fshat 150 km larg, ku ka marrë një vilë luksoze. Dhe prej...

Karantinë seksi me femra e drogë/ Policia kap turistët në festë...

Një grup djemsh turistë brenda një feste seksi e drogash me vazjat tajlandeze janë arrestuar ditën e djeshme nga policia në Tailandë. Edhe pse...
WhatsApp DENONCO