“Dua burrë me bark”/ Këngëtarja shqiptare flet troç për lidhjen me Stresin, ja ç’mendon për Noizyn

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Tringa Key e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon është pyetur për burrin e preferuar për shtëpi dhe reperin e preferuar me të cilin do të donte të bënte një bashkëpunim.

Tringa, ende pa u publikuar fotot, ka shprehur dëshirën që të jetë një burrë me bark. Bieta e ka vënë përballë dy këngëtarëve, Ermal Fejzullahu dhe Meda, se cili është më shumë burrë për shtëpi. Pasi ka zgjedhur Ermal Fejzullahun, Tringa Key ka treguar dhe lidhjen e ngushtë shpirtërore që ka me Stresin.

Bieta SuloBashkëpunimi yt i suksesit më mirë do të ishte me Stresin apo Noizyn?

Tringa KeyEee, me Noizyn kam pas edhe koncert por nuk e di pse Stresi më pëlqen shpirtërisht. Stresi më pëlqen shumë si djalë, si çun, më pëlqen shumë mënyra e të menduarit e Stresit, kurse Noizy flet me pak. Në kënga do të ishte e mirë do të ndizej me të dy, nëse do të ishte këngë e keqe, me Noizyn do ishte bërë hit.