Arben Derhemi shtrohet në spital, ja gjendja e tij shëndetësore (Foto)

Arben Derhemi është një ndër aktorët më të njohur shqiptarë. Jeta e tij ka qenë e lidhur pas teatrit e aktrimit dhe në karrierën e tij numërohen shumë role.

Arbeni kohëve të fundit nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram.

Duke falënderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë.

LEXO EDHE  Enca Haxhia nuk di të ndalet! Bën veprimin e turpshëm në Instagram (Video)

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por rëndësi ka që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

 

View this post on Instagram

 

Fale stafit te neuro kirurgjise dhe punes se mrekullueshme te Doc Ridvan Alimehmeti ju perqafoj te gjithe te interesuarve👊👊

A post shared by Arben Derhemi (@arben.derhemi) on