Roza Lati në shtrat me Stresin, acarohet Keisi: Nuk prek dot jetën time private ti se…

Një skeç i realizuar nga Roza dhe Stresi në emisionin “Why not”, nuk është pritur mirë nga ish-partnerja e reperit, Keisi. Në skeç, Roza dhe Stresi kanë inskenuar momentin e tij të arrestimit. Roza aktron si një fanse që futet në dhomën e Stresit ndërsa policia arreston këtë të fundit.

“Më përdhunoi, jam shtatzënë”, dëgjohet të thotë Roza.

 

View this post on Instagram

 

Ky WHY NOT Show do mbahet mend. Pik. Kam te ftuar 3 versione te ndryshme te gjinise mashkullore: Kam te ftuarin special qe eshte nje djale i keq perjete po aq sa edhe njeri i mire, rrebel, tornado qe te merr me vete, artist qe ka 200 kenge te regjistruara ne YouTube… @stresi, me te cilin bem dhe sekçin “SI TA BEJME MIZEN BALEN”. Gjithashtu kam te ftuar dy artist te rinj talent, ish antari i grupit KSAL, @iamandistafuka sebashku me @enis.keta per te promovuar kengen e tyre me te fundit, Dhe nje te ftuar pikant qe vjen nga konkursi i fundit qe ndodhi ne Tirane fundjaven e kaluar, “Miss Trans 2020”, me cmimin Miss Sharm, @lola_monroe666. Lola dha shume mesazhe sensibilizuese per njerezit e vecante si ajo. Ky Why Not s’duhet humbur!!! A JENI GATI??? Pas pak 19:00 @ RTV ORA

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

Keisi ka reaguar ashpër pas këtij skeçi dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ku i bën thirrje Rozës mos ta prekë jetën e saj private.

LEXO EDHE  "Përgjonte pas derës"/ Degradon sherri mes vajzave në "Big Brother": Skemaxhie, ti shet veten

Për atë prezantuese emisioni që e konsideron veten të aftë për komedi, nëse do ishe vërtet kaq e talentuar në atë fushë, do punoje te Portokallia dhe jo tek Why not. Më duket e çuditshme si një njeri mund të bëj një skeç të quajtur “Si ta bëjmë mizën balenë” dhe të preki mbi jetën time private, kur unë nuk kam lidhje me emisionin e saj. E dimë që çdokush në emisionin e vetë bën çfarëdo, por për këta individ që kanë platformën për të influencuar për mirë, bëjnë gjithçka përveçse të tregojnë respekt. Nëse të janë tharë idet dhe të duhet me patjetër tërheqësh vëmendje, ke shumë mënyra pa rënë në këtë nivel sepse të tallesh me eksperiencat, vuajtjet dhe hallet e të tjerëve s’është fort për të qeshur”– shkruan Keisi.