E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Keisi

Etiketim: Keisi

“Unë jam Azem Hajdari i dytë”/ Partnerja e Stresit reagon për...

Keisi ka treguar herë pas here së është gjithmonë në mbështetje të partnerit të saj, Stresi. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.Partnerja e...

“Koha kur e ngacmoja në lagje”/ Stresi kthehet pas në kohë...

Marrëdhënia e dashurisë mes Keisit dhe Stresit është kthyer në një telenovelë. Në një intervistë për “Nin”, reperi deklaroi se ata nuk ishin më...

Stresi tregon mesazhet me Keisin: E bukura ime! Më ka marrë...

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishte reperi i njohur Stresi.Stresi u shfaq shumë i...

Stresi e cilësoi të shtrenjtë se mban mbiemrin e tij, Keisi...

Reperi Stresi, i ftuar në emisionin “NIN” në “Klan Kosova”, ka treguar gjithçka që nga momenti kur u arrestua dhe u kap në hotel...

Keisi ‘shpërthen’ ndaj Stresit: I martuar me mua u kape në...

Prej kohësh, Stresi dhe Keisi po përjetojnë një marrëdhënie në distancë, sepse ajo është larguar drejt Kanadasë. Por postimet e fundit në rrjetet sociale...

Keisi zbulon planet e dasmës me Stresin

Keisi dhe Stresi janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në media.  Ndonëse njihen për ndarjet dhe ribashkimet e shpeshta, dyshja nuk heqin...

Përflitej për ndarje, Stresi poston foto nga shtrati me Keisin dhe...

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit për shkak të marrëdhënies së tyre me ulje dhe ngritje. Dyshja është...

Çfarë po ndodh mes Stresit dhe Keisit? Bukuroshja bën postimin që...

Keisi dhe Stresi i dhanë fund marrëdhënies së tyre pak kohë më parë dhe për këtë folën qartë dy postime të saj në Instastory,...

Miq, alkool, fishekzjarre/ Stresi feston ditëlindjen, Keisit nuk i intereson dhe...

Reperi Stresi dhe Keisi janë ndër më të përfolurit në lajmet e mediave rozë, e kjo për shkak të situatës mes tyre që duket...

Kishin planifikuar dasmë private pas pandemisë, ç’ndodhi mes Stresit dhe Keisit

Çifti i njohur dhe më i preferuar i publikut, Arkimed Lushaj (Stresi) dhe partnerja e tij Keisi janë vendosur sërish në qendër të vëmendjes,...

“Njerëz që të zhgënjejnë pa fund dhe pa mëshirë”/ Keisi i...

Ish-çifti i njohur, Kejsi dhe Stresi janë vendosur sërish në qendër të vëmendjes. Kjo për shkak të disa deklaratave që Kejsi ka bërë në...

Ja si po e kalojnë ditën në karantinë Stresi dhe Keisi...

Keisi dhe Stresi janë përfolur shumë shpesh për shkak të ndarjeve, thumbave ndaj njëri-tjetrit dhe së fundmi ribashkimit të tyre.Dyshja kanë qëndruar të ndarë...

“Akush s’e ul dot njeriun tim sa të jem gjallë”, pas...

Skeçi i realizuar nga Roza Lati dhe Stresi në “Why Not” shkaktoi pakënaqësi tek ish-partnerja e reperit. Keisi e cilësoi inskenimin në formatin në...

Të Fundit