E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Roza Lati

Etiketim: Roza Lati

Ngjarja tronditëse në Fier/ Roza Lati: Ktheni dënimin me vdekje

Ngjarja tronditëse në Fier, ku një 8-vjeçar u vra dhe u gropos nga Klodian Çalamani, i ka shokuar të gjithë.Moderatorja Roza Lati, përmes një...

Rita Lati befason me deklaratën: Do martohem unë para, pastaj Roza

Moderatorja Roza Lati ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Expuls" nga Ronaldo Sharka. Gjatë intervistës Ronaldo ngacmoi Rozën, nëse kësaj të fundit i...

Sherri mes moderatoreve/ Roza Lati i tha se u merr burrin...

Sherri mes dy moderatoreve Roza Latit dhe Bieta Sulos mesa duket nuk ka për të përfunduar ende.Dy ditë më parë, Roza Lati "thumboi" Bieta...

‘Shpërthen’ Roza Lati: Vajzat dembele që presin nga meshkujt i krahasoj...

Moderatorja Roza Lati ka qenë së fundmi e ftuar në "Expuls". E pyetur nga moderatori nëse Roza vazhdon të mendojë njësoj për vajzat shqiptare...

Roza Lati “thumbon” Bieta Sulon: Ne nuk i marrim burrin të...

Moderatorja Roza Lati ishte e ftuar së fundmi në emisionin "EXPULS". Gazetari Ronaldo Sharka i thotë se ajo ka pasur shumë përplasje si me...

Habit Roza Lati: Shqiptarët kanë nevojë per se*s, të hapen shtëpitë...

Roza Lati njihet për mendimet e saj spontante e të thëna troç.E ftuar së fundmi në "Expuls", Roza Latit i tërhoqi vëmendjen "coveri" i...

Roza Lati habit me deklaratën: Kam mbajtur të veshur në trup...

Roza Lati, e ftuar në “Rudina” në Tv Klan, tregoi projektin e saj më të ri, “Sirena”, një vepër që ulërin të gjitha problemet...

Roza Lati zbulon pse refuzoi të bëhej pjesë e “Big Brother...

Moderatorja Roza Lati i është përgjigjur 50 pyetjeve të Prive dhe zbuluam shumë të pathëna.Moderatorja e ‘Why Not’ tregoi se është ftuar për tu...

Roza Lati zbulon se është e lidhur: Vjehrrat që kam pasur...

Moderatorja Roza Lati ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Roza  tregoi për “Prive” disa detaje që publiku mund të mos i...

Roza Lati befason me deklaratën: Momenti më i bukur ishte kur...

Moderatorja Roza Lati, e ftuar në Prive, kujtoi fëmijërinë gjatë së cilës momenti më i bukur për të ka qenë divorci i prindërve.“Kujtimi më...

Roza Lati largohet nga “RTV Ora”? Ja ku do e shohim...

Lajmi se moderatorja Roza Lati mund të jetë larguar nga televizioni “RTV Ora” po bën xhiron e rrjetit. Dyshimet linën me nisjen e sezonit...

“Është i vetmi që nuk ma ka lujt”, Roza Lati zbulon...

Roza Lati dhe Stresi nuk flasin më me njëri-tjetrin dhe këtë e bëri të ditur vetë moderatorja teksa ishte e ftuar në ‘Roped with...

E krahasoi me jashtëqitjen/ Plas sherri mes partneres së Stresit dhe...

Sherri mes partneres së Stresit dhe Roza Latit vazhdon ende. E ftuar në një emision, Roza e krahasoi reperin me emojin e zemrës, ndërsa...

Të Fundit