Tirana-Skënderbeu, ja çmimet e biletave dhe pikat e shitjes

Tirana pret nesër ora 17:00 Skënderbeun në “Air Albania”, në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Superligës shqiptare.

Në lidhje me këtë sfidë biletat kanë dalë në shitje dhe do të shpërndahen në katër pika, po ashtu edhe online.

Pikat e shitjes:
1. Biletaria “Selman Stërmasi” 09:00-19:00
2. Dyqani FSHF tek “Rruga Elbasani” 10:00-18:00
3. Biletaria në krah të Neptun “9 Katëshet”
4. Ish-Fusha Aviacionit godina 14-15 “All in One”
5. Online https://ebileta.al ➡️ Tifozeria bardheblu ka në dispozicion tribunën qëndrore (Ë), tribunën karshi (E) dhe tribunën mbas portës nga ana e qytetit ( N ). Tifozeria mike do të ketë në dispozicionin tribunën nga liqeni (V).

LEXO EDHE  Mblidhet Komisioni i Disiplinës, gjobiten tre lojtarë të Tiranës

Ndërkohë çmimet janë:

500 lekë- Tribuna nga Liqeni-Tribuna S&V

500 Lekë- Tribuna nga Qyteti-Tributa N

1000- Tribuna Karshi-Tribuna E

2000-Tribuna Qëndrore/ W101-102-103-105-106-107

3000- Tribuna VIP/ W104