E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Skenderbeu

Etiketim: Skenderbeu

Memelli nuk e përtyp dot humbjen ndaj Partizanit: Kjo është estradë,...

Trajneri i Skënderbeut, Migen Memelli, e ka cilësuar si qesharak vendimin e gjyqtarit për të anuluar golin e korçarëve. Në “SuperSport” ai komentoi humbjen...

Superliga/ “Ringjallet” Partizani, mposht Skënderbeun dhe ngjitet në renditje

Partizani ka arritur një fitore tepër të rëndësishme ndaj Skënderbeut duke dalë nga situata e vështirë në të cilën ndodheshin. Në sfidën e luajtur...

Partizani-Skënderbeu/ Gafë e të kuqve, barazohen shifrat

Partizani ka shënuar golin e avantazhit përballë Skënderbeut në minutën e 14-të.Një aksion spektakolar i Malës nga e djathta bën që sfera të shkojë...

Partizani-Skënderbeu, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në orën 16:45 sfida Partizani-Skënderbeu, e vlefshme për javën e 11-të të Superiores.Në këtë sfidë skuadra korçare vjen me grupin e plotë...

Partizani-Skënderbeu, publikohen formacionet zyrtare

Partizani dhe Skëndërbeu do të luajnë në “Air Albania” sfidën e javës 11-të të superiores, takim i cili nis në orën 16:45.Në këtë sfidë...

Daja fikson titullarët për ndeshjen ndaj Skënderbeut, ja si pritet të...

Atmosfera është shumë e mirë në skuadër dhe kjo vihet re te të gjithë. Ka një garë sportive shumë të bukur mes lojtarëve, që...

Sfida ndaj Skënderbeut, Partizani publikon çmimin e biletave

Partizani arriti të fitonte kundër Teutës në javën e 10-të të kampionatit, duke marrë kështu edhe fitoren e dytë në këtë sezon.Një fitore që...

Belica flet para sfidës me Skënderbeun: Partizani ka synime madhore, nuk...

Partizani do të luajë ndeshjen e javës së 11-të të Superligës ndaj Skënderbeut. Sfida do të zhvillohet ditën e shtunë në “Air Albania” dhe...

Merret vendimi për stadiumin, ja ku do e luajë Partizani ndeshjen...

Partizani do të rikthehet të luajë në “Air Albania”. Stadiumi më modern në vend, aktualisht nuk është i gatshëm të presë ndeshje për shkak...

“Buxheti ynë si klub, sa sulmi i Tiranës”, Memelli: Humbëm 2...

Skënderbeu arriti të ndalë Tiranën kryesuese në një sfidë ku koçarët edhe mund ta fitonin. Pas ndeshjes, në prononcimin për SuperSport, Memelli u shpreh...

Nuk ka fitues në Korçë, Skënderbeu dhe Tirana ndajnë pikët

Është mbyllur në barazim pa gola ndeshjes mes Skënderbeut dhe Tiranës e luajtur në Korçë.Përgjatë 90 minutave, vendasit ishin të vendosur mirë në fushë...

Skënderbeu-Tirana/ Mbyllet pjesa e parë, ç’po ndodh në Korçë (VIDEO)

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë mes Skënderbeut dhe Tiranës. 45 minutësh kryesisht i vakët nga të dyja skuadrat teksa ekipet...

Skënderbeu-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

Skëndërbeut do të përballet me Tiranën në javën e 10-të të superiores, takim i cili do të luhet në Korcë në orën 16:45.Në këtë...

Të Fundit