Tërmeti tund sërish Greqinë, ja sa ballë ishte (Foto)

Greqia është gjendur sërish nën lëkundjet e tërmetit gjatë ditës së sotme. Një tërmet 4.8 ballë i shkallës rihter ka goditur ishullin e Kretës para pak minutash.

Kujtojmë që prej disa muajsh Shqipëria, Turqia dhe Greqia kanë ndierë lëkundje të vazhdueshme tërmeti.

LEXO EDHE  Christine Lagarde, gruaja e pushtetshme e financave të Europës