Pamje shokuese/ Snoop Dogg ka një mesazh për vajzat që kryejnë injeksione në vithe

Operacionet plastike janë kthyer në domosdoshmëri për shumë nga vajzat e njohura në TV, Instagram apo edhe jo.

Reperi i famshëm Snoop dogg poston herë pas here foto apo postime, të cilat përmbajnë mesazhe sensibilizuese në Instagramin e tij.

Një ndër to është edhe kjo foto që po shihni më poshtë, ku shfaqet një grua, me vithe të tjetërsuara, të cilat duket sikur kanë dy plagë të rënda dhe kjo për faj të injeksioneve që ka kryer për të rritur masën e tyre.

LEXO EDHE  Një zarf i zi mbërrin në "Big Brother"/ Donaldi kërkoi të dilte, produksioni merr vendimin e papritur

Krahas fotos ai ka shkruar: “Jam përpjekur t’ju them të gjithëve se ato injeksione përfundojnë kështu herët ose vonë. Natyralja është gjithnjë gjëja e duhur…natyrshëm e imja”