FOTO/ Brenda shtëpisë superluksoze të Behgjet Pacollit, pamje përrallore

Biznesmeni Behgjet Pacolli, dorëzoi ditën e djeshme detyrën, por tani do të pushojë e relaksohet në ambientet superluksoze të shtepisë së tij prej 3500 m2.

Nga pamjet e publikuara, dallohet pishina, salla e bowling, salla e kinemasë të cilat ndodhen brenda shtepisë së Pacollit. Ajo që bie në sy është luksi dhe vetëm luksi.

LEXO EDHE  Video/ Momenti drithërues kur policja shpëton jetën e burrit me karrocë në shinat e trenit

Kjo është thjesht një copëz nga shtëpia e biznesmenit pasi ai zotëron shumë shtëpi të tjera, avion privat, shumë makina luksoze, toka pafund dhe aksione…