E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Behgjet pacolli

Etiketim: behgjet pacolli

Pacolli thirrje Metës dhe Ramës: Mblidhni në një tryezë faktorin shqiptar

Ish-ministri i jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli u ka bërë thirrje kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta, që të mbledhin në një...

Vetëvendosja: Institucionet shqiptare të hedhin dritë mbi vizitën e Pacollit

Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri kërkon nga institucionet të hedhin dritë mbi vizitën e Behgjet Pacollit në vendin tonë në kushtet kur kufijtë e vendit...

Behgjet Pacolli ka një pyetje? Pse Tayna nuk u izolua nga...

Kthimi i Behgjet Pacollit në Kosovë ka shkaktuar debat në publik. Pacolli ka reaguar sërish pasi i është kërkuar nga ministia e Shëndetësisë që...

Pacolli: Kërkoj 6 milionë euro nga shteti, mi rrëmbyen mafiozët

Kosova rrezikon të humbasë miliona euro në rastet e arbitrazheve ndërkombëtare. Republika e Kosovës aktualisht është palë e paditur në katër raste të arbitrazhit...

Njihuni me bashkëshorten dhe fëmijët e Behgjet Pacollit (Foto)

Behgjet Pacolli ishte zëvendëskryeministër i parë i Kosovës gjithashtu edhe Ministër i Punëve të Jashtme. Qytetarët e Kosovës e njohin Pacollin si kontribues të...

FOTO/ Brenda shtëpisë superluksoze të Behgjet Pacollit, pamje përrallore

Biznesmeni Behgjet Pacolli, dorëzoi ditën e djeshme detyrën, por tani do të pushojë e relaksohet në ambientet superluksoze të shtepisë së tij prej 3500...

“Kompleksi Thumana”, Pacolli zbulon projektin për pallatet që u shembën nga...

Tërmeti i 26 Nëntorit që goditi Shqipërinë përveçse ja pas shumë viktima e qindra të tjerë të plagosur, fatkeqësisht la edhe shumë shqiptarë në...

Foto 3D/ Këto janë shtëpitë që do ndërtojë Behgjet Pacolli në...

Ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli e ka konkretizuar në një projekt premtimin e tij për të ndërtuar banesa në Thumanë. Siç...

Ish-gruaja e Behgjet Pacollit vjen në Shqipëri dhe bëhet pjesë e...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Anna Oxa, është e vetëftuara speciale e natës së parë të “Këngës Magjike”. Pasi u bë i ditur mesazhi që do...

Dokumenti/ A ka lidhje “dhimbja” për tërmetin e Behgjet Pacollit me...

Nga Boldnews.al Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, shoqëroi kryeministrin Edi Rama në takimin e tij me qytetarët e Durrësit, paraditen e së Mërkurës, në një...
WhatsApp DENONCO