EMRI/ Aksidenti fatal, kush është babai i tre fëmijëve që humbi jetën

Përditësuar/ Ilir Filolli është identifikuar si viktima e aksidentit të ndodhur në Itali të enjten, raportuan mediat lokale.

***

Aksident me kamion, shuhet babai i tre fëmijëve

Një 37-vjeçar me origjinë shqiptare, me banim në Praganziol, humbi jetën të enjten në mbrëmje në një aksident automobilistik në zonën e Veronës, përgjatë rrugës shtetërore Traspolesana, raportuan sot mediat lokale.

LEXO EDHE  Shpërthimi në Bejrut, dyshime se pati një sulm/ Konsulli i Nderit: Shqiptarët janë mirë

Dy kamionë u përplasën dhe për 37-vjeçarin impakti rezultoi fatal. Drejtuesi i automjetit tjetër pësoi dëmtime të lehta.

Viktima, identiteti i të cilit nuk behët i ditur nga raportimet e mediave lokale, jetonte prej kohësh në zonën e Treviso me familjen. Ai ishte babai i tre fëmijëve. /Boldnews.al/