I papërmbajtshëm! Ministri godet të pasmet e gazetares në transmetim live (Video)

Man Who Slapped Reporter's Butt on Live TV Apologizes: 'I Feel Horrible' Credit Inside Edition/YouTube

Gazetares 23-vjeçare i ka ndodhur një e papritur teksa po raportonte live maratonën e vrapit në Gjeorgji. Një person e goditi gazetaren Alex Bozarijan me shuplakë në të pasme duke e lënë të shokuar, moment i cili u filmua nga kamerat. Shumë shpejt u zbulua se personi që qëlloi Alexan ishte ministri Tommy Callaway. Në një intervistë për “Inside Edition” u shpreh i penduar për veprimin e tij.

“Po bëhesha gati të ngrija duart lart që të përshëndesja nga kamerat audiencën, por u gabova me veprimin që bëra. I preka shpinën, nuk e di me siguri ku e preka”, u shpreh ministri.

LEXO EDHE  Ministri i Financave në Angli: 'Hani jashtë' për të mbështetur restorantet

Gazetarja e publikoi videon në Twitter dhe shkruajti: “Personit që më goditi të pasmet në transmetim live, ti më dhunove, më përdore dhe më turpërove. Asnjë femër nuk duhet të përballet me këtë në punë apo në ndonjë vend tjetër”.