E premte, Prill 3, 2020
Etiketimet Minister

Etiketim: minister

Paç fatin e Benit, ministrit të fatkeqësive

Nga Boldnews.al Drejtoi financat e vendit. Nga duart e ministrit Arben Ahmetaj kaluan dhjetëra firma të kontratave të koncesioneve, pas së cilës fshiheshin qindra miliona...

I papërmbajtshëm! Ministri godet të pasmet e gazetares në transmetim live...

Gazetares 23-vjeçare i ka ndodhur një e papritur teksa po raportonte live maratonën e vrapit në Gjeorgji. Një person e goditi gazetaren Alex Bozarijan...

Nuk është më ministër e as deputet, por Saimir Tahiri lëviz...

Maratona e gjyqeve ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, u mbyll në një mënyrë disi surprizuese. Ai u dënua, por nuk bëri asnjë ditë...

Muç Nano shpërthen ndaj Cakajt: Nëse nuk ka problem me ekuilibrin...

Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet më 25 nëntor ka tërhequr vëmendjen e drejtuesit të emisionit “Provokacija” në Abc News, Mustafa Nano....

Turi i llogaridhënies, Bushati: Largim për drejtuesit që nuk i përgjigjen...

Nis në Velipojë turi i llogaridhënies “Puna për Shqipërinë që duam”. Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati dhe Ministrit i Turizmit...
WhatsApp DENONCO