E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Gazetare

Etiketim: gazetare

“Në familje më kanë frikë”, gazetarja tregon vështirësitë gjatë kësaj periudhe

Gazetarja Sidorela Gjoni, e ftuar në "Pop Culture" me Dojna Memën, ka treguar si po e përjetojnë në familje situatën e krijuar nga Koronavirusi. Sidorela...

Me Edi Ramën duhet të jesh brutal, i dhunshëm, i pamëshirë

Nga Erl Kodra Edi Rama përballë gazetarëve Berat Buzhala dhe Leonard Kërkuqi Të përballesh me Edi Ramën nuk është një sfidë e zakonshme, ku mund të...

Raportonin të vërtetën për koronavirusin, zhduken dy gazetarët kinezë

Dy gazetarë qytetarë të cilët raportonin vazhdimisht histori dramatike, foto dhe video nga qyteti epiqendër i koronavirusit, Wuhan, janë zhdukur pa lënë gjurmë. Lajmi raportohet...

Gazetarja rrëfen të pathëna nga jeta e saj: Ai më tradhëtoi...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fjodora Fjora ka dhënë së fundmi një intervistë për "Glamour Zone" ku si rrallëherë ka zbuluar të reja nga...

Gazetarja shqiptare merr dhuratën mijëra euroshe, por prap është e pakënaqur

Gazetarja e njohur Fjodora Fjora, ka zbuluar në intervistën e fundit në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, dhuraten më të shtrenjtë që ka...

“Ndihmova në inbox një vajzë të mosvetëvritej”, Dalina Buzi: Ja pse...

Gazetarja e njohur Dalina Buzi ka qenë e ftuar në emisionin “Tempora” dhe ka treguar se ka hequr dorë nga “Instagrami” e tani ndihet...

Pamje nga vila luksoze e gazetares së njohur (Foto)

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles, ku dallohet dashuria e saj për natyrën dhe artin… streha e...

Gazetarja më seksi e sportit po “torturon fansat” me fotot...

Diletta Leotta është gazetarja më seksi në Itali dhe tifozët çmenden pas fizikut të saj. Gazetarja sportive e “DAZN”, së fundmi ka provokuar keq ndjekësit...

Rama nuk largohet vetë, duhet rezistencë/ Thirrja e ish-deputetes drejtuar gazetarëve

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda, u shpreh sot se është e paimagjinueshme se si në vitin 2019 akoma mblidhemi në tryeza për...

Kosova “godet” nismën e maxhorancës/ Kundër paketës “anti-shpifje”, përkrah gazetarët shqiptarë

Paketa anti-shpifje, e cila po diskutohet prej ditësh në Shqipëri ka marrë një vëmendje të madhe. Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës i është bashkuar thirrjes...

“E propozova unë”, gazetarja tregon historinë e dashurisë: E mora prej...

Gazetarja, Dasara Karaiskaj njihet si një nga personazhet që e shpreh mendimin e saj hapur në publik pa asnjë lloj hezitimi. Desara ka treguar se...

I papërmbajtshëm! Ministri godet të pasmet e gazetares në transmetim live...

Gazetares 23-vjeçare i ka ndodhur një e papritur teksa po raportonte live maratonën e vrapit në Gjeorgji. Një person e goditi gazetaren Alex Bozarijan...

Rama e Pjerin Ndreu i kërcënojnë, policia ndalon gazetarët të hyjnë...

Gazetarët duket se janë vënë në “tabelën e qitjes” nga mazhoranca. Kryeministri Edi Rama paralajmëroi disa media se nëse do të vijojnë të përhapin...
WhatsApp DENONCO