“Kur Rama të japë dorëheqjen, do ngjallen edhe të vdekurit”/ Reagimi epik i korçarit të famshëm (VIDEO)

Prej kohësh opozita, dhe jo vetëm, kërkojnë dorëheqjen e Kryeministrit Edi Rama.

Nga muaji shkurt, kohë kur deputetët e opozitës, PD, LSI dhe aleatët e tyre, dorëzuan mandatet, u organizuan një seri protestash nën moton “Rama ik”.

Gjithashtu opozita nuk u regjistrua për zgjedhjet e 30 qershorit, edhe pse mbajtja e tyre në këtë datë u anulua me një dekret të Presidentit.

LEXO EDHE  Covid në Shqipëri, 4 humbje jete dhe 406 raste të reja. Ja si shpërndahen

Së fundmi, Ilir Vrenozi, që është edhe korçari më i famshëm, në reagimet e tij ndaj Ramës, ka postuar një video.

“Lajmi kur Edi Rama të japë dorëheqjen do ngjallë të vdekurit”, shkruan Vrenozi, duke publikuar edhe pamjen e mëposhtme.