E martë, Dhjetor 10, 2019
Etiketimet Doreheqje

Etiketim: doreheqje

I “shërbeu” Fatmir Xhafajt, jep dorëheqjen para Vetingut gjyqtarja Liljana Baku

Nga Boldnews.al Gjyqtarja e Krimeve të Rënda, Liljana Baku, ka dhënë dorëheqjen pak para se të përballej me procesin e Vetingut. Baku ka dorëzuar dorëheqjen në...

Ish-deputeti i Rilindjes shpërthen ndaj Ramës: Je bërë si Don Kishoti...

Eduart Ndocaj, ish-deputet i PS-së, ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Edi Rama, ndërsa i bën thirrje të dorëhiqet. Ndocaj shkruan se ndërkohë që njerëzit...

Kundër prishjeve të ndërtesave pa u kryer hetimi, a është kjo...

Nga Boldnews.al Burime nga Prokuroria e Durrësit deklarojnë për "Boldnews.al" se kryetarja e Bashkisë së Durrësit, Valbona Sako, ka qenë kundër prishjes së ndërtimeve të...

Dorëheqja e Sakos, për një shprehje të gabuar apo “kokë turku”...

Nga Boldnews.al Kryebashkiakja e Durrësit, Valbona Sako, njoftoi dorëheqjen pas një shprehjeje të gabuar në media, ku u shpreh se "duhet të jemi të kënaqur...

Dorëheqja e Valbona Sakos, reagon Rama: Histori anësore, të japim…

Kryeministri Edi Rama ishte paraditen e së dielës në Durrës për të inspektuar nisjen e prishjes së godinave të dëmtuara nga tërmeti i 26...

‘Jemi të kënaqur me 50 viktima’, Valbona Sako jep dorëheqjen nga...

Një deklaratë e bërë në media mbi situatën e tërmetit, "se është e kënaqur me 50 viktima" është bërë shkak që kryebashkiakja e Durrësit...

“Kur Rama të japë dorëheqjen, do ngjallen edhe të vdekurit”/ Reagimi...

Prej kohësh opozita, dhe jo vetëm, kërkojnë dorëheqjen e Kryeministrit Edi Rama. Nga muaji shkurt, kohë kur deputetët e opozitës, PD, LSI dhe aleatët e...

Kosovë/ Jep dorëheqjen shefi i Agjencisë së Zbulimit

Drejtori i Agjencisë së Zbulimit të Kosovës, Shpend Maxhuni, ka dhënë dorëheqjen. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri në largim Ramush Haradinaj, por...

Dorëhiqet kryetarja e Gjykatës së Durrësit/ Qeleshi zbardh arsyet…

Joana Qeleshi ka dhënë dorëheqjen si Kryetare e Gjykatës së Durrësit. Qeleshi ka sqaruar se shkak për dorëheqjen është bërë mundësia që i është...

Si lë Bundestagu të dorëhiqen?!/ Shehu i përgjigjet Cakajt: As Shvejkut...

Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar lidhur me një deklaratë të ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, sipas të cilit Kryeministrin Rama dhe...

Ciao a tutti, belli e brutti/ Jep dorëheqjen drejtori i Portit...

Agron Tare është dorëhequr nga posti i drejtorit të Portit të Durrësit. “ Sot mbaron misioni im si Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit...

Nikoll Lesi: Rama shpall zgjedhje të parakohshme, ja çfarë i sugjeruan...

Pas aktit civil të kryeministrit maqedonas Zaev, i cili e çoi vendin në zgjedhje të parakohshme me 12 prill 2020 me qeveri teknike, mësohet...

“Mendova se Rama kishte planifikuar ‘kurbanin’ dhe Cakaj do jepte dorëheqjen”

KE i tha JO, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për hapjen e negociatave. Pas këtij vendimi Zoran Zaev dha dorëheqjen, ndërsa nuk ndodhi e...
WhatsApp DENONCO