Atentati ndaj prokurorit çorbë e shëmtuar/ Manjani: U qëllua nga të fortë që kanë…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, e cilëson një çorbë të shëmtuar atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe dy personave të tjerë që ndodheshin në makinë me të.

Manjani shkruan se prokurori u qëllua nga të fortë që kanë vënë në makina zyrtare të fortët e pushtetit.

“Të dyja grupet administrojnë pushtet në emër të popullit. Ky i fundit ha çorbën që serviret në media…”, shkruan Manjani.

LEXO EDHE  Dështimi i OBSH për të sfiduar Kinën, na kushtoi shtrenjtë të gjithëve

Postimi nga Manjani

Çorbë e shëmtuar!

Prokurori i shtetit qëllohet teksa udhëtonte në një makinë me një të fortë. Qëllohet nga të fortë, që kanë vënë në makina zyrtare të fortët e pushtetit!!!

Të dyja grupet administrojnë pushtet në emër të popullit. Ky i fundit ha çorbën që serviret në media…

Po që kemi reformuar drejtësinë!!!.

Në fund fare fajin e ka…. Macroniiiiiii.