E mërkurë, Tetor 28, 2020
Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

Inceneratorët, Manjani: LSI s’mund t’i shmanget përgjegjësisë politike

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, përmes një postimi në rrjetet sociale, shprehet se LSI nuk mund t'i shmanget përgjegjësive politike, lidhur me inceneratorët. Manjani...

“Rama ka 100 % të drejtë që refuzon Brukselin zyrtar”, Manjani...

Kryeministri Edi Rama refuzoi dje këshillat e Komisionerit për Zgjerim Oliver Varhelyi dhe europarlamentarit David Lega për të pritur këshillat nga Komisioni i Venecias...

Kushtetuesja me 6 anëtarë, Manjani: Jofunksionale, publikut po i hidhet “hi...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjetet sociale, e konsideron si hiçgjë ose si "hi i hedhur syve ndaj publikut" krijimin...

“Shpërthen” Manjani: Mirë na lanë jashtë Europës, por na katandisën edhe...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me ecurinë e negociatave mes Shqipërisë dhe BE, duke bërë...

Ironia e Manjanit: Emrat e mëdhenj të biznesit i zëvendësuam me...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, përmes një postimi në rrjetet sociale, ironizon qeverinë Rama, ndërsa thekson se në mandatin e 3-të do të kalojmë...

“Partia mbi të gjitha”, Manjani: Kjo është llogjika e frikshme që...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ndaj qëndrimeve të shfaqura nga disa personazhe që i janë bashkuar Rilindjes, ndërsa kanë deklaruar se më...

Korrupsioni, apeli i Manjanit: Kërkojeni te PPP, inceneratorët dhe lejet e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar me një postim në rrjetet sociale, lidhur me deklarimet e Kryeministrit Edi Rama, por edhe të disa...

Krahasimi me Greqinë/ Manjani: Realitet fallco, diktohet nga paraja e drogë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar me një postim në rrjetet sociale, lidhur me situatën ku ndodhet vendi, ndërsa e konsideron fallco realitetin...

Vetting-u/ Manjani-Yuri Kim: Proces selektiv, s´kemi nevojë për Republikën e ambasadorëve

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar pas një postimi të Ambasadës së SHBA, lidhur me procesin e Vetting. Ish-ministri thekson se ne kemi nevojë...

Manjani apel shqiptarëve: Boll u qurravitët, faqezinjtë që shesin votën s’mund...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ashpër ndaj denoncimeve për marrjen e kartave të identitetit të qytetarëve në funksion të zgjedhjeve, ndërsa i...

“Të vegjlit janë parti pengmarrësish”, Manjani-Ramës: Ti ia ke parë hajrin...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me deklarimet e Kryeministrit Edi Rama, i cili gjatë seancës së fundit parlamentare,...

Manjani: Duhet rithemelimi i Republikës Europiane të Shqipërisë, rotacioni nuk mjafton

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thekson se rotacioni nuk mjafton për të vendosur vendin në kursin europian, ndërsa shprehet se rithemelimi i Republikës Europiane...

Manjani: Kryeprokurori njeriu më pa fuqi, ja pasojat e reformës në...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me deklaratat e Kryeprokurorit Olsian Çela, i cili tha se...
WhatsApp DENONCO