E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

“Kufizon liritë e qytetarëve në liri dhe u jep liri të...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka ironizuar vendimin për lirinë e përkohshme që i është dhënë disa prej të burgosurve, pas përhapjes së koronavirusit...

“Për një plesht po djegim jorganin”/ Manjani thirrje Ramës: Izolo të...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjetet sociale, i ka drejtuar Qeverisë një apel që të gjejë format për të izoluar...

“Me durim e vendosmëri, me Ramën merremi nga shtëpia”/ Apeli i...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi nga rrjetet sociale, i ka drejtuar një apel të fortë qytetarëve, që të qëndrojnë në banesat...

“Jeto o gjysh i madh jeto”/ Manjani ironizon Ramën: Nuk ka...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ndaj videove të publikuara nga Kryeministri Edi Rama, i cili pretendoi fillimisht se ishin pamje të marra...

“T’a mbajmë mirë me Klodin e inceneratorëve se s’do ketë vend...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ashpër pas planit financiar të publikuar një ditë më parë nga Kryeministri Edi Rama, në mbështetje të...

“Na shkoi jeta në luftë”/ Ironia e Manjanit: Dreqi e mori

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një komenti në rrjetet sociale, shkruan se jeta e shqiptarëve ka shkuar në luftë. Reagimi i Manjanit ka...

“Po bën fushatë politike dhe protagonizëm elektoral”/ Manjani “shpërthen” ndaj Ramës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale, lidhur me përdorimin që poi bën Kryeministri Edi Rama situatës së...

Manjani “shpërthen” ndaj Ramës: Ke helm të akumuluar ndaj lirisë dhe...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar ndaj masave të Qeverisë, që ndalojnë edhe qarkullimin e këmbësorëve pas orës 18:00. "Rroftë armiku COVID 19, që...

“Videot e Ramës si ato të talebanëve” / Manjani: Anti shteti...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i ka krahasuar videot e Kryeministrit Edi Rama me apelet dhe mesazhet për koronavirusin me ato të talebanëve. Manjani ka...

“Lironi linjat telefonike nga mesazhet e qesharakut”/ Manjani publikon mesazhin e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i ka drejtuar një apel kompanive celulare për të liruar linjat telefonike nga mesazhet e Edi Ramës, që e...

Manjani ironizon masat e Qeverisë: Covid 19 përhapet nga njeriu te...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ndaj masave të shtuara të vendosur nga Qeveria në kuadër të një plani emergjence për të mos...

“Bashkë me mbylljen në shtëpi, qeveria kërkon mbylljen e gojës”/ Ironia...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar deklaratat e Kryeministrit Edi Rama, i cili në ditët e fundit ka sulmuar opozitën dhe mediat, lidhur...

Me kapele, syze dhe maskë/ Koronavirusi, ja si mbrohet ish-ministri i...

Me kapele, syze dhe maskë! Kjo është mbrojtja që ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka zgjedhur përballë shfaqjes së koronavirusit në Shqipëri. “Unë po dal...
WhatsApp DENONCO