Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër/ Ish-ministri i Brendshëm: Shkodra nën terrorin e krimit…

Flamur Noka, ish-deputet i PD-së, ka reaguar lidhur me vrasjen e dyfishtë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Përmes një postimi në rrjet, Noka shkruan se terrori dhe krimi sundojnë në Shkodër po aq kohë sa sundon edhe Rilindja.

“Policia e Lleshit është kthyer thjesht në një institute statistikash që vetëm numëron të vrarët”, shkruan Noka.

 Reagimi i Flamur Nokës

Shkodra sot u zgjua nen pushtetin e krimit.Terrori dhe krimi ne ate qytet sundon po aq kohe sa sundon dhe “Rilindja “.

Policia e Lleshit eshte kthyer thjesht ne intstitut statistikash qe vetem numron te vraret.Shkodra dhe gjithe Shqiperia ka kohe qe po digjet e Edi Rama nga Ertv-te e tij cdo dite vec del e krihet.

Shqiptaret si kurre ndonjehere te ngerthyer  nga pushteti i varferise , “Iluzionisti psiqik”ne krye te pushtetit ju tregon se jetojne ne parajsen 3D te projektuar ne imagjinaten e psiqikes se tij.

Shqiperia  e ngerthyer nga kthetrat e krimit ne cdo qytet ku vrasjet, vjedhjet, rrembimet e djegjet dhe terrori jane bere  si ushqimi i perditshem per qytetaret  ,”Iluzionisti  psiqik” nga “Ertv “ e tij ju tregon ne 3D se “policia e lleshit eshte ajo qe duam dhe eshte me e arrira ne histori, pavaresisht se eshte e kriminalizuar deri ne palce dhe ja ka dorezuar pushtetin bandave , .

”Iluzionisti psiqik 3D” ne Ertv -te e tij reklamon policine e lleshit si europiane pavaresisht se policia e lleshit nuk ka busull orientimi ligjin por krimin e organizuar.. pavaresisht  se nga policia qe luftonte drogen dhe trafikun e saj sot policia e lleshit eshte kultivuesja ,magazinuesja dhe trafikuesja e saj ,pavaresisht se funksionon si cetat e banditeve  dikur qe burgos   ,dhunon terrorizon dhe  plackit qytetaret jo per te mbrojtu ligjin e shtetin por karriget e bandes se pushtetit.

LEXO EDHE  Mediat zgjojnë policinë/ Arrestojnë të riun që xhironte gomat, por jo vrasësit

.”Iluzionisti psikqik 3D “duhet tju thote shqiptareve sot se ku jane 4 klanet kriminale qe Ambasadori i SHBA citoi me ze dhe me figure ??Cfare po behet me ata nga shteti i Lleshit e policia e Lleshit??

Ku jane 40 familjet kriminale qe po Ambasadori i SHBA artikuloi se duhet te ishin objekt i punes se shtetit te Lleshit e  policise  Leshit??Pse “Iluzionisti psiqik 3D”  operacionin “Forca e Ligjit”e pushoi se funksionuari akoma pa nisur mire ???

Kush e detyroi ta ndaloje dhe pse nga Lushnja   deklaroi qe nuk goditet shtepia jote me gure !???.Me Edi Ramen forca e krimit eshte me e madhe se forca e ligjit.. Shkarkime  apo qarkulkime zyrtaresh a zyrtarucesh nuk i hedhin dot me hi syve te shqiptarve .Koha eshte te shkarkohet e keqja e madhe e ketij  vendi..Rama ik…

E keqja qe i rendon Shqiperise ka nje si ka nje emer dhe quhet Edi Rama….Rama ik..Duhet larguar ‘me cdo kusht e me cdo cmim ai dhe sekti kriminal i Rilindjes qe Shqiperia te mund te marre fryme lirisht. Rama ik …

Sot eshte koha qe shqiptaret duhet ti dalin zot vetes dhe vendit te tyre….Rama ik  ….Sot shqiptaret duhet te ngrihen e te mbrojne veten ardhmerine e femijeve te tyre.Rama ik..Rama ik

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here