E mërkurë, Korrik 8, 2020
Etiketimet Noka

Etiketim: noka

“Rama ka si qëllim të sundojë, jo të qeverisë”/ Ish-deputeti: Po...

"Kryeministri Edi Rama ka si qëllim të sundojë shqiptarët dhe jo t´i qeverisë", shprehet ish-deputeti demokrat Flamur Noka në një postim, ku thekson se...

VIDEO/ OFL, Noka: Të sekuestrohen pasuritë e Ermal Hoxhës, bashkëpunëtorit të...

Partia Demokratike hodhi akuza të forta në drejtim të Operacionit Forca e Ligjit (OFL), duke u shprehur se në vend të show-t qesharak dhe...

Jemi në një shtet të kapur/ Noka: Reforma në drejtësi është...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, i ftuar në emisionin “360 Gradë” u shpreh se kryeministri Edi Rama ka kapur shtetin, ndërsa reforma...

“U bënë 6 vjet pa ty Koli. Na merr malli për...

Sokol Olldashi, ish-deputet dhe ish-ministër në qeverinë e PD-së, u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti tragjik, më 20 nëntor të 2013. 20...

Dhunë e terror, banda në qeverisje i vuri shkelmin në fyt...

Flamur Noka, ish-deputet i PD-së, ka reaguar ndaj dhunës që paprecedent që policia ka ushtruar ndaj banorëve të Unazës së Re. Noka tha se ky...

Të gjitha rrugët e krimit të çojnë te “Rilindja”/ Ish-deputeti bën...

Të gjitha rrugët e krimit të çojnë te "Rilindja". Kështu shkruan në një postim në rrjet, ish-deputeti demokrat Flamur Noka, sipas të cilit edhe kur...

‘Shpërthen’ ish-deputeti: Bindja e Patozit nuk i bindet ligjit, por urdhërave...

Astrit Patozi, drejtues i Bindjes Demokratike, akuzoi sot Partinë Demokratike dhe kreun e saj, Lulzim Basha, se qëndrojnë pas ankesës në Kolegjin Zgjedhor, përmes...

Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër/ Ish-ministri i Brendshëm: Shkodra nën...

Flamur Noka, ish-deputet i PD-së, ka reaguar lidhur me vrasjen e dyfishtë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Përmes një postimi në rrjet, Noka...

Nuk dorëzoi mandatin e deputetes/ Ish-ministri ka një mesazh për Rudina...

Të rreshtohesh në krah të Edi Ramës do të thotë të jesh në krahun e gabuar të historisë. Kështu u shpreh ish-deputeti demokrat, Falmur...

VIDEO/ Protesta e 16 marsit, shqiptarët do ndryshojnë historinë…

Flamur Noka, ish-deputet i PD-së, ka zhvilluar takime me qytetarë shkodranë në funksion të përgatitjeve për protestën e 16 marsit. Pothuajse të gjithë drejtuesit dhe...

Mandatet e deputetëve, ja kush e zëvendëson Flamur Nokën në Kukës/...

Një tjetër kandidat nga listat e Partisë Demokratike ka dorëzouar në KQZ formularët e dekriminalizimit. Bëhet fjalë për ish-deputetin Alban Zeneli, i cili ishte...

Akuzat ndaj OSBE/ Noka: janë kthyer në zyrë propogande e Ramës…

Flamur Noka, deputet i PD-së, ka reaguar ashpër ndaj qëndrimit të OSBE-së lidhur me protestën e pasdites së sotme të thirrur nga opozita, përpara...

Protesta, Noka në Shkodër/ Sot politika hesht, flasin…

Deputeti demokrat Flamur Noka është angazhuar në Shkodër, qark nga i cili pritet të vijnë edhe qytetarët më të shumtë që do t’i bashkohen...
WhatsApp DENONCO