FOTO/ Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër, dalin pamjet e makinës së djegur

Policia e Shkodrës ka gjetur një makinë të djegur në Livadhe, e cila dyshohet se u përdor nga ekzekutorët në vrasjen e dy vëllezërve, Astrit dhe Brahim Bilali.

Krimi i rëndë ndodhi në lagjen Kiras, pranë banesave të vëllezërve.

Makina e gjetur tip Mercedez AA 369 RV, dyshohet të jetë me targa false. Zjarrfikëset kanë mundur të shuajnë flakët dhe policia shpreson të gjejë gjurmë që mund të çojnë në identifikimin e autorëve.

LEXO EDHE  Sot, masa e sigurisë për të arrestuarit për tërmetin në Tiranë/ "BoldNews" zbardh emrat e të gjithë të ndaluarve

Astrit dhe Ibrahim Bilali kanë qënë të apasionuar pas kuajve, ndërsa ishin pronarë të një piste hipizmi.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here