VIDEO/ Edi Rama pritet me protesta edhe në Durrës, ja çfarë ndodh…

Kryeministri Edi Rama pritet me protesta edhe në Durrës, ndërsa pritet të nisë një takim në kuadër të turit “Bashkia që duam”.

Qytetarë të shumtë dhe të rinj kanë organizuar protesta në tre pika të qytetit, njëra prej të cilave te Stacioni i Trenit me synim që të pengojnë kalimin e eksortës së Kryeministrit.

LEXO EDHE  Qeveria “takson” hetimin pasuror. Prokuroria e Vetingu duhet t’i blejnë dokumentat e Kadastrës

Pritet që në Durrës, Rama të publikojë edhe emrin e kandidatit të PS-së për kryebashkiak.

 

 
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here