Protesta/ Shkodranët nisen si njerëz të lirë, Rama i ka orët …

Bardh Spahia, ish-deputet i PD-së, po koordinon nisjen e protestuesve të opozitës nga Shkodra drejt Tiranës.

Në një prononcim për mediat, Spahia thotë se opozita nuk ka ndonjë skenar për protestën e sotme pasi gjithçka është në dorën e qytetarëve.

“Shkodranët nisen drejt Tiranës si njerëz të lirë për të shkulur nga themelet një sistem të kalbur i cili drejtohet nga banda kriminale që sot drejton vendin.

LEXO EDHE  I shpëtoi policisë gjatë operacionit ku u sekuestruan 3,5 ton drogë, arrestohet 36-vjeçari në kërkim

Sot me mijëra bashkëqytetarë tanë kanë zgjedhur protestën si mënyrën e vetme për t’u përballur me këtë bandë kriminale. Edi Rama dhe banda e tij i kanë orët e numëruara. ‘Edi Rama ik’ është kryefjala e qytetarëve.

Ne e kemi thënë vazhdimisht skenarin e vendosin  vetë qytetarët shqiptarë. Frika i ka hyrë në palcë Edi Ramës dhe bandës së tij”, shprehet Spahia.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here