FOTO/ Një ditë pas protestës, ja si e nis ditën Edi Rama…

Kryeministri Edi Rama, e ka nisur këtë të dielë, një ditë pas protestës së organizuar nga opozita, përpara Kryeministrisë, tubim që zgjati rreth 5 orë, me një urim të veccantë për Pavarësinë e Kosovës.

”MIRËMËNGJES 😃 dhe me urimin për ditëlindjen e shtetit të Kosovës, ju dëshiroj një të diele të bukur të gjithëve”, shkruan Rama.

LEXO EDHE  Denoncimi i fortë/ Po e përhapin vetë koronavirusin, të infektuarin e nisin në shtëpi

Të njëjtin veprim ka bërë edhe Pandeli Majko, ministri për Diasporën.

“Gëzuar përvjetorin e pavarësisë Kosovë…”, shkruan Majko.
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here