VIDEO/ Dalin pamjet, ja si u arrestua polici në Shkodër: I veshur me uniformë dhe…

Dalin pamjet e arrestimit të punonjësit të policisë Berhan Bajrakurti, i cili një ditë më parë u denoncua duke kryer veprime të turpshme ndaj një minoreneje.

Bajrakurti u arrestua në flagrancë, ndërsa shfaqet i veshur me uniform policie.

SHÇBA në një njoftim bën me dije se polici, Berhan Bajrakurti është arrestuar në flagrancë dhe  video është regjistruar në shtëpinë e tij.

LEXO EDHE  Aksidenti në Bullgari, mbërrijnë në Shkup trupat e 45 viktimave (VIDEO)

“Nga verifikimet e kryera nga SHÇBA, nuk u evidentuan fakte dhe rrethana, të cilat provojnë se ka patur një ankesë drejtuar në Polici nga ndonjë shtetas per rastin ne fjale. Për këtë rast po hetohet nga sektori për Krimet Kompjuterike për identifikimin e personit dërgues të mesazhit dhe videos që u dërgua për publikim në medie.