VIDEO/ Çfarë jeton në mesin tonë?! Pamjet e kamerës së sigurisë ngrënë dyshime të llahtarshme!

Një burrë u habit pasi pa diçka të çuditshme në kamerën e tij të sigurisë, të cilën e vendoi pas lehjeve misterioze të qenit të tij.

Pamjet e kapura në Nju Jork, SHBA, tregojnë një njeri duke ecur dhe disa sekonda më pas, zhduket në mënyrë misterioze.

Ujhood, përdoruesi i rrjetit social Reddit, shpjegoi se, shoku i tij kishte instaluar një kamera sigurie pasi qeni i tij ishte frikësuar pa ndonjë arsye.

Videoja e marrë nga kamerat e sigurisë ka ngjallur një debat të ashpër nëse ajo që shihet është thjesht rezultat i një iluzioni të kameras, apo nëse janë forca të errëta.

VIDEO—KLIKO KETU

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here