Ja ndryshimi i Elvana Gjatës nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram

Tani e shohim në super formë, por ja si ka ndryshuar Elvana Gjata nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram.

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për këngëtaren e njohur, Elvana Gjata. Ajo gjithmonë na surprizon por nuk është ajo vajza vjen me ndryshime të shumta në “look”.

Edhe në foton e parë të instagramit të saj ajo shihet shumë stil dhe kjo foto shkëputet nga videoklipi “Afër dhe larg” por shihet të jetë një foto e bërë nga telefoni pasi më parë nuk egzistonte screenshot-i, shkruan intv.al.

LEXO EDHE  Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shijojnë pushimet në jahtin luksoz, fotografohen në momente intime

Këtë foto e ka postuar në vitin 2012, ne 17 Mars dhe si foto ka vetëm 417 pëlqime dhe 32 komente.

Ndërsa tani Elvana shihet super në formë dhe me shumë pëlqime dhe tek fotoja e fundit ka marrë plot 24,601 pëlqime dhe 80 komente. Për më shumë ndiqeni insertin në videon më poshtë në minutën 8:33PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here