E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Show biz

Etiketim: show biz

Julian Deda kërkon ti gjejmë një burrë, Mira Kazhani: Nuk martohem...

Mira Kazhani bëri një shkrim kundër banorëve të Astirit të cilëve jo vetëm ju prishën shtëpitë, por përjetuan edhe një dhunë të paprecedentë nga...

Modelet më të super-paguara të botës! Shumat marramendëse që ato fitojnë...

Jourdan Dunn – $3.5 milion Kate Upton – $3.5 milion Hilary Rhode $3.5 milion Kendall Jenner – $4 milion Daria Werbowy – $4.5 milion Liu Wen – $4.5 milion Kate...

FOTO/ Deputetja seksi që po ‘çmend’ kolegët dhe shqiptarët, tregon linjat...

Cilësohet ndër deputetet më të bukura dhe tërheqëse shqiptare. Bëhet fjalë për Duda Balje, deputeten e Parlamentit tw Kosovws, e cila komentohet më shumë...

VIDEO/ Flori Mumajesi dhe Dj.Vicky publikojnë këngën e re ‘Shanghai’

Flori Mumajesi e ka publikuar këngën e tij më të re. ‘Shanghai’ mban titullin kënga, e cila vjen e realizuar në mënyrë profesionale edhe me...

Albërie Hadërgjonaj shpërthen kundër Robert Aliajt: Kur ha shumë m*t

Anëtari i jurisë së “Dance with Me”, Robert Aliaj njihet për deklaratat e tij të drejtpërdrejta, të cilat jo rrallë ngjallin zemërim. I ftuar në...

VIDEO/ Gazetarja harron që është live, hap këmbët dhe tregon…

Gafat në transmetim live janë nga më të ndryshmet, por nuk mungojnë as ato pas skenave dhe gjatë xhirimeve. Videoja më virale për momentin është...

FOTOT/ Seksbomba ruse do t’ju çmend me trupin e saj

Babanë rus, nënën indiane, ndërsa ajo vetë një bukuri ekzotike, që jo gjithçka e ka natyrale. Po flasim për Nita Kuzminan, e cila ka...

Tjetër largim në media, largohet nga Vizion Plus gazetarja e njohur

Duket se viti 2018, përpos ndryshimeve në politikë do të ketë edhe zhvillime të mëdha në fushën e medias. Kështu pas largimit të Sokol...

FOTO/ Zbulohet i dashuri i prezantueses shqiptare, ai është një nga...

Ajo që e kuriozon më shumë publikun për personazhet e njohur është jeta e tyre private. Gjithmonë në gjurmim të personit të tyre të...

6 gjëra rreth seksit të cilat me siguri nuk i dini....

Kur bie fjala te seksi, shumë njerëz mendojnë se i dinë të gjithë gjërat. Megjithatë ka gjithmonë hapësirë për përmirësim. Nuk ka rëndësi nëse...

Video+18/I fut shoqen në krevat, reagimi i të dashurit po tërbon...

Një video e shpërndarë në Youtube po kritikohet nga të gjithë duke u bërë shumë shpejt virale. Një vajzë fton shoqen e saj të...

VIDEO/ Avokatja më seksi shqiptare është lesbike?! Filmohet duke u puthur...

Format e saj bombastike e kanë shndërruar atë në një nga personazhet e preferuar të mediave rozë, të cilat e kanë etiketuar si avokatja...

FOTOT/ Seksbomba amerikane ngre temperaturat me format bombastike

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. 25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në...
WhatsApp DENONCO