Skandal/ Virgjëria del në shitje në “Facebook”, vajza nga Durrësi kërkon mbi 20.000 euro

Virgjëria e një femre, në Shqipëri mbetet ende kriter. Mentaliteti i meshkujve po i shtyn femrat gjithnjë e më tepër që edhe në rastet kur nuk janë më të virgjëra, përsëri ta rikthejnë virgjërine e tyre, me anë të një procedure disa minutëshe te doktori.

Aq i mbivlerësuar është ky fenomen, sa në ditët e sotme vajzat e virgjëra kanë filluar ta shohin si biznes cipën e tyre. Kështu të paktën ka vendosur një vajzë nga Durrësi, e cila ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj duke filluar nga 20.000 euro. Lajmërimin për shitjen e këtij “produkti” e ka bërë menaxherja e njohur e club “Shqiponja” Anna Geti.

“VINI RE

LAJMERIM EKSTRAVAGANT

SHESIM VIRGJERI .

Vajza esht 2 metra kerkon te shesi virgjerin . Sepse nuk mendon se e meriton kush virgjerin pa paguar !Dhe sdo me ik ne Dubai me e shit .

LEXO EDHE  Dhurata e hidhur/ Aktori i njohur rezulton pozitiv me Covid ditën e ditëlindjes

Shuma varjon nga 20.000 euro e lart .

Dhe eshte shum seriozisht ky informacion .

Te interesuarit te paraqiten per te mbajtur rradhe ne ankaund . Ose te me kontaktojn mu personalisht tek Club Shqiponja 2” – ky është lajmërimi që bën Anna, i cili nuk ka asnjë ndryshim me shitjen e një produkti të çfarëdoshëm.

Një tjetër fenomen që përmend menaxherja është edhe ai i shitjes së virgjërisë në vendet e Lindjes së Mesme, ku për nga preferencat dhe mentaliteti meshkujt arab duken të ngjashëm me ata shqiptar/Opinion

Image

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here