Luftë në Elbasan, detaje të reja: U qëllua me armë nga një makinë në ecje

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në rrugën “Rinia”, në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30, kur një person i armatosur ka hapur zjarr nga një makinë tip “BMW”, teksa ishte në lëvizje.

Momentalisht nuk dihet identiteti i të plagosurit dhe as shkaqet e ngjarjes. Ndërkohë forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit të krimit.

LEXO EDHE  "Do hani bar", Berisha: Ja çfarë kërkova nga PD për t´ia thënë Yuri Kim

Sipas hetimeve të para, dyshohet se autori është larguar në drejtim të qendrës së qytetit, ndërsa në vendngjarje janë gjetur disa gëzhoja.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here